Haber

Bu Kez Gülmedi! Vedat Milor’un Hastalığıyla Dalga Geçen Kullanıcıya Cevabı

Sosyal medya hesaplarında oluşturduğu eğlenceli üslupla yemek ve yorum paylaşan Vedat Milor, yaptığı paylaşımda hastalığıyla dalga geçen bir kullanıcıya yanıt verdi. Takipçilerinden Milor’a destek gecikmedi.

Vedat Milor sosyal medya paylaşımları, fikirleri ve takipçilerine verdiği cevaplarla gönlümüzde taht kuran bir isim. Damak tadı kadar mizah anlayışı da olan bir gurmedir.

Milor’un Twitter’da düzenlediği anketler de yakından takip ediliyor. Çoğu kullanıcıyı ikiye ayırsa da biz kendi yorumlarıyla ve kullanıcıların verdiği yanıtlarla eğleniyoruz.

Bunların yanı sıra Milor’dan da siyasi paylaşımlar geliyor. Son olarak seçimden sonra muhalefetle ilgili yaptığı bir yorumu aktardı.

Milor da bu gönderi için eleştirildi. Aracılardan biri Milor’un hastalığıyla dalga geçerek “Sana söylememiş miydik salak” yorumunu yaptı.

Daha sonra bu yorumu paylaşan Milor, “Arkadaşlar istediğinizi yapın. Ben kendi bildiğim şeyle devam edeyim, gastronomi. Bir kişinin kendisiyle dalga geçenler varken ‘ama lütfen sizin sorumluluğunuz var’ demeyin. bir adres olarak rahatsızlık.” söz konusu.

Bu tatsız yorumun ardından Milor, takipçilerinden destek gördü.

Lütfen Vedat Milor’u üzmeyin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu