Haber

Dilan Polat, Depremde Hayatını Kaybeden Fenomen Taha Duymaz’ın Hesabından Paylaşılan Gönderiye Tepki Gösterdi!

Taha Duymaz’ın kardeşi Emre Duymaz’ın Taha’nın hesabından yaptığı paylaşımdaki sözleri sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın tepkisini çekti! 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketlerinde on binlerce vatandaş hayatını kaybetti. Hatay’da enkaz altında kalan ve günler sonra cansız bedeni bulunan ünlü fenomen Taha Duymaz, on binlerce kişiden sadece biriydi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketinde ünlü fenomen Taha Duymaz ve kardeşleri Hatay’da enkaz altında kaldı.

Taha ve kardeşlerinin bulunduğu enkaz alanında yürütülen çalışmalardan haberdar olan ablası Semiha Duymaz, fenomen Dilan Polat ve CZN Burak’tan günlerce müjdeli haber bekledik.

Ancak enkaz alanında yürütülen arama kurtarma çalışmaları sonucunda maalesef Taha ve kardeşlerinin cansız bedenine ulaşıldığı haberini aldık.

Taha Duymaz’ın ağabeyi Emre Duymaz bugün Taha’nın sosyal medya hesabından şunları söyledi:

Taha Duymaz’ın aile içinde sosyal medya hesaplarının açık kalacağını söyleyen Emre Duymaz, yaptığı açıklamada CZN Burak’a teşekkür etti:

Taha Duymaz’ın bulunduğu enkaz alanından son dakika haberini sosyal medya hesabından paylaşan sosyal medya fenomeni Dilan Polat, Emre Duymaz’ın sözlerine tepki gösterdi:

Taha’nın profilinde “Bu hesap Taha’nın ağabeyi tarafından kullanılıyor.” yazıyordu. Emre Duymaz kısa bir süre sonra bu paylaşımı profilinden kaldırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu