Teknoloji

EXP: Savaş Travması Vücut Kamerasıyla Psikolojik Korku Deneyimi Sunuyor: Demo Mevcut

 
Cortez Productions adlı küçük bağımsız bir ekip, EXP: War Trauma adlı yeni bir oyun geliştiriyor. Oyun şu anda Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve vücut kamerasıyla birleştirilmiş ruhsal bir kaygı deneyimi sunmaya hazırlanıyor.
 
İkinci Dünya Savaşı hakkında
 
 
 
Geliştirici ekibe göre EXP: War Trauma, 2. Dünya Savaşı’nda yaşanan bazı tarihsel gerçeklerden ilham alıyor. Aynı zamanda kurgusal bir hikayeyi oyunculara sunmayı amaçlıyor. Oyuncular bu yapımda travma geçirmiş bir İkinci Dünya Savaşı askeri olan Krieger rolünü üstleniyorlar. Oyun boyunca oyuncular, karakterin geçmişi, travmaları ve başına gelenler hakkında daha fazla şey keşfedebilir.
 
Vücut kamerasıyla birlikte karşımıza çıkmayı hedefleyen bu oyun, ne zaman çıkacağına dair herhangi bir detay vermiyor. Ancak, şu anda indirilebilecek bir demo sürümü var. Şu anda mevcut olan demo, oyunun tamamını temsil etmeyen oynanış içeriği içeriyor. Bu nedenle demoda tamamen çaresizsiniz ve tek silahınız zihniniz.
 
İlginç görünen oyunun demosunun yanı sıra oyuncular gizemli ve tuhaf bir apartman dairesi keşfediyor ve orada bulmaca çözebiliyor. Yani temelde demo bize yürüme simülasyonu içeriğini aktarıyor. Cortez Productions ekibi, tam sürümün benzersiz mekaniklere sahip olacağını ve 2. Dünya Savaşı senaryolarını içereceğini belirtiyor. Demoyu indirmek için Steam sayfasına göz atabilirsiniz.
 
oyun görüntüleri
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu