Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı: İşte Türkiye Fiyatı

2019’un sonlarında yayınlandı Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen büyük başarı elde etmişti. Oyunun merakla beklenen devam oyunu da geçen Mayıs ayında duyurulmuştu. Oyun nihayet bugün yayınlanan fragmanla resmi olarak tanıtıldı.

Hayatta kalan Jedi’lardan biri olan Cal Kestis’i canlandırdığımız yeni devam filmi, ilk oyundan 5 yıl sonra konu olacak. Oyunun fragmanına baktığımızda mekanik ve grafiklerin hızlı bir şekilde ilk oyunla aynı olacağını görebiliriz.

Star Wars Jedi: Survivor fragmanı:

Oyunun fiyatını üstleniyorduk ama yine de acıtıyordu:

EA bünyesinde yayınlanan NFS: Unbound ve Wild Hearts gibi yeni oyunlar 1.200 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Star Wars Jedi: Survivor’da ne yazık ki bir istisna yoktu.Star Wars Jedi: Survivor’ın fiyatı şu şekilde sıralanıyor:

  • Yıldız Savaşları Jedi: Survivor – 1.199,99 TL
  • Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition – 1.599,99 TL

Star Wars Jedi: Survivor hikayesi:

Star Wars Jedi: Survivor, İmparatorluk tarafından galaksinin dışına itilen Cal’ın yeni maceralarını konu alacak. Cal, kendisini, ekibini ve Jedi Düzeni’nin mirasını korumak için sonlarını zorlamak zorunda kalacak.

Oyun, ilk oyunda olduğu gibi sinematik dövüş sistemi, ek güç becerileri, kişiselleştirme seçenekleri, gezegen ve biyom keşif sistemi ve birçok popüler özelliği barındırmaya devam edecek.

Star Wars Jedi: PlayStation 5, PC, Xbox Series X/S için Survivor 17 Mart 2023yılında görücüye çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu