Teknoloji

Yeni logosu ‘X’ oldu… Polis Twitter yazısının kaldırılmasına izin vermedi!

Dünyanın en güçlü adamı geçen Ekim ayında 44 milyar dolara (38 milyar £) satın aldığı siteye damgasını vurmaktan çekinmedi ve şimdi 16 yıllık tarihinin en dramatik değişimini başlattı.

Musk, hafta sonunu yaklaşmakta olan bir yeniden yapılanma ile geçirdi ve dün yeni bir isim ve logo tanıttı.

Böylesine tanınmış bir sosyal medya markasına kapsamlı değişiklikler getirme arzusu kafa karışıklığına neden oldu, ancak SpaceX ve Tesla’nın sahibi, gece geç saatlerde bir tweet ile hareketi savundu.

TWİTTER İŞARETİNİ KALDIRMAK İÇİN POLİS ENGELLİ

Marka değişikliği sadece Twitter’ın sitesine ve uygulamasına değil, aynı zamanda Musk’ın yeni logoyu binaya ışınladığı San Francisco’daki genel merkezine de yansıdı.

İşçilerin Pazartesi günü Twitter tabelasını dışarıdan kaldırdığı görüldü, ancak polis tarafından kısa bir süre durduruldu.

Görgü tanıkları, yetkililerin kendilerine Musk’ın şirketinin vincin şantiyede olması için izin almadığını ancak gecikmenin daha sonra olduğunu söylediğini söyledi. “yanlış anlama “bağlı olduğunu söyledi.

YEREL POLİSLER AÇIKLAMA YAPTI

San Francisco Standardına yapılan açıklamada, yerel polis şunları söyledi: Saat 12:39 sıralarında, Tenderloin İstasyonu’ndaki görevliler, 10. Cadde ile Market Caddesi’nin kesiştiği yere giderek, olası bir izinsiz cadde kapatma ihbarında bulundu.

Memurlar rastgele bir hata yapılmadığını ve bu olayın polis için bir sorun teşkil etmediğini tespit edebildiler.”

Twitter’a ve ikonik logosuna yapılan atıfların da binanın içinden kaldırıldığı bildirildi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu