Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresinde Aktaş-2 Köprüsü’ndeki onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılarak çift yönlü ulaşıma izin veriliyor. kontrollü bir şekilde.

Sakarya-Düzce yolunun 12’nci kilometresinde Mudurnu Köprüsü’ndeki imalat çalışmaları nedeniyle Sakarya yönü trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü Düzce yönünden devam ediyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16. Çeşitli bölümlerdeki üretim çalışmaları nedeniyle nakliyeler denetimli olarak yapılmaktadır.

Çorum-Ankara yolunun İskilip ve Osmancık kavşağında farklı kotlarda kavşak olması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak devam ediyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Kütahya-İnönü yolunun 42. kilometresinde, Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22’sinde üst geçit tamiri. kilometre üretim yapılmaktadır. Bu nedenle konuşma bölümlerinde ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Tekman kavşağı- Muş il hududu yolu (Hınıs şehir kapısı) 27-32, Beyşehir-Isparta yolu 25-44, Bingöl-Genç-Diyarbakır yolu 0-43. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

mudurnu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu