Ekonomi

ZuchXTalks’ta 40 konuşmacı, 30 farklı sunum

İSTANBUL (İGFA) –ZuchXTalks, E-ticaret dünyasındaki çeşitli iş modelleri ve B2B stratejileri konusunda katılımcılarının ufkunu genişletecek.

Üç gün boyunca 40 konuşmacının 30’a yakın sunum yapacağı ZuchXTalks’ın “KOBİ’ler Dijitalleşiyor” başlıklı ilk gün oturumlarında Türkiye e-ticaret sektörünün önde gelen isimleri deneyimlerini paylaşacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliği takip edenler, e-ticaret alanında başarının sırlarını sektörün öncülerinden dinleyerek e-ticaret ve e-ihracat ile işlerini nasıl büyüteceklerini öğrenebilecekler.

15 Eylül’de “E-İhracatla Dünyaya Açıyoruz” temasıyla düzenlenen oturumlarda T.C. Ticaret Bakanlığı E-İhracat Daire Başkanı Hasan Önal, bu konudaki devlet desteklerini aktaracak. alan. Ayrıca Züccaciye Sanayicileri Derneği Başkanı Mesut Öksüz, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Lux Plastik Genel Müdürü Burak Lider, Trendyol Satış ve İş Geliştirme Müdürü Özkan Çokaygil, UPS Ülke Satış Müdürü Gurur Eralp’in de aralarında bulunduğu konuşmacılar e-ticaretin küresel boyutunu anlatan sunumlar gerçekleştirdi. -ticaret. gerçekleşmesini sağlayacak.

“Türkiye’de ve Dünyada Perakende ve E-Ticaret” başlıklı etkinliğin son gün oturumlarında Taç Mutfak Yönetim Kurulu Lideri Esra Kuştemir, markalarının e-ihracat yolculuğunu anlatacak ve Ticaret Bakanlığı Ticaret Uzmanı Ömer Faruk Ergün, e-ticaret şubesini ve Türkiye’deki büyüklüğünü anlatacak. . Ayrıca e-ticarette yapay zeka kullanımı, e-ticarette marka olmanın yolları, başarılı bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiği gibi kritik konular da uzmanlar tarafından tartışılacak.

ZuchXTalks 2023’ün son oturumlarında da “Yenilikçi Tasarım Konuşmaları” bölümü yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu