Yaşam

Kaitlyn Dever, The Last of Us Dizisinin İkinci Sezonunda Abby Karakterini Canlandıracak

HBO’nun merakla beklenen, ilk sezonu bu yılın başında yayınlanan ve büyük başarı yakalayan The Last of US dizisinin ikinci sezonuna ilişkin yeni bir gelişmede, önemli karakter Abby’nin oyuncu kadrosuna katılacağına dair dedikodular dolaşmaya başladı.

Abby karakterini Kaitlyn Dever canlandıracak!

Ünlü haber muhabiri Jeff Sneider, bu rol için Kaitlyn Dever’in seçildiğine dair bir sızıntı elde ettiğini iddia ediyor. Bu açıklama, dizi sorumlusu Craig Mazin’in ağustos ayında yapım ekibinin Abby’yi canlandıracak aktrisi zaten seçtiğini ima etmesinden sonra geldi.

Kaitlyn Dever, The Last of Us TV Dizisinin İkinci Sezonunda Abby Karakterini Canlandıracak” src=”http://rss.haberler.com/partner/RssImage.aspx?img=https://ares.shiftdelete.net/ 2023/11/sonumuz-abby.jpg&width=600&quality=100″/>

İlginç bir şekilde, Kaitlyn Dever başlangıçta dizideki bir diğer önemli rol olan ve sonuçta Bella Ramsey’in canlandırdığı Ellie rolü için seçmelere katılmıştı. Sneider’a göre Dever’in Ellie rolü için yaptığı etkileyici seçmeler ve Hulu’nun “Kimse Seni Kurtarmayacak” filmindeki baş döndürücü performansı oyuncu kadrosunun dikkatini çekti.

İptal edildiği söylendi… Yeni Last of US oyunu geliyor!

Onu Abby olarak seçme kararı, görünüşe göre onun inanılmaz oyunculuk yeteneklerinden kaynaklanıyordu ve merakla beklenen TV uyarlamasındaki yerini sağlamlaştırıyordu.

Sızıntıya rağmen Dever’in temsilcileri Sneider’in yorum talebine henüz yanıt vermedi ve HBO bu konuda ağzını sıkı tuttu. Ancak Sneider, HBO’dan kişilerle konuştuğunu ve Abby’nin oyuncu seçimine ilişkin resmi bir kararın verilmediğini vurgulamaya devam ettiğini iddia ediyor. Bunun nedeni Dever’in hala rol için görüşmelerde bulunması olabilir ve bu da ağın şu anda herhangi bir oyuncu seçimi ayrıntısını onaylama konusundaki isteksizliğini açıklayabilir.

Kaitlyn Dever, The Last of Us TV Dizisinin İkinci Sezonunda Abby Karakterini Canlandıracak” src=”http://rss.haberler.com/partner/RssImage.aspx?img=https://ares.shiftdelete.net/ 2022/12/the- last-of-us-series-new-trailer-release-date-when.jpg&width=600&quality=100″/>

Sneider özellikle ilgi çekici bir ayrıntıya dikkat çekiyor: Kaitlyn Dever, dizi sorumlusu Craig Mazin’in Instagram’da takip ettiği 71 kişiden biri. Bu ister ince bir ipucu, ister sadece bir tesadüf olsun, Dever’in The Last of US TV şovuna potansiyel katılımıyla ilgili süregelen söylentilere bir spekülasyon unsuru ekliyor.

Eğlence sektörü HBO ve Dever’in temsilcilerinden gelecek resmi onayı heyecanla beklerken, beğeni toplayan video oyunu serisinin hayranları Kaitlyn Dever’in önümüzdeki sezon güçlü Abby rolünü üstlenmek yerine yetişkin Ellie’yi canlandırmasını istiyor.

Ne düşünüyorsun? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu